Pisanie prac - warunki współpracy

Firma specjalizuje się w indywidualnych zamówieniach pisania prac z dziedziny rachunkowości, finansów, kadr i ubezpieczeń, prawa podatkowego, bankowości jak również wszelkiego rodzaju analiz statystycznych oraz ekonomicznych. Działalność firmy skierowana jest na wykonywanie wysokiej jakości usług.

Cennik prac magisterskich i icencjackichprace licencjackie

Cena napisania pracy magisterskiej lub licencjackiej (zamówienia) uzależniona jest od stopnia trudności tematu oraz indywidualnych wymagań. Czas realizacji dostosowany jest w miarę możliwości do potrzeb zleceniodawcy. Istnieje możliwość zawarcia umowy jak również wystawienia faktury VAT.

Szczegółowe warunki współpracy są ustalane indywidualnie a ich zakres potwierdzany jest e-mailem lub na inny wskazany adres.

Rozliczenie z usługi pisania pracy następuje etapami. Wszystkie poprawki uwzględniane są w ramach ustalonej kwoty (a więc bez dodatkowych opłat).

Wymaga się, aby wszystkie korekty do pracy były dostarczone w wersji papierowej na adres firmy. Termin wykonania zmian w pracy to maksymalnie 7 dni.

Kontakt z osobą piszącą prace - Dorota Wrona:
e-mail: dorotawrona@interia.eu

Pomoc w pisaniu prac

Pisanie prac magisterskich i licencjackich na zamówienie opiera się na wzajemnej współpracy zamawiającego pracę i firmy przyjmującej zlecenie. Od współpracy tej zależy jakość pracy, terminowość i cena.

Prace magisterskie

Piszemy prace licencjackie i magisterskie z różnych dziedzin. Przyjmujemy tylko te tematy, w których jesteśmy specjalistami, nie podejmujemy się każdej pracy, dbamy o swój prestiż na który pracuje się wiele lat.

Dorota Wrona
Chopina 5/8
20-023 Lublin

tel. 81 534 73 55
tel. kom. 0 696 077 619
e-mail: dorotawrona@interia.eu

NIP: 712-165-56-95
Regon: 430708329

Profesjonalna pomoc w pisaniu prac licencjackich i magisterskich - Kontakt


Pisanie prac © 2012 Dorota Wrona prace magisterskie, prace licencjackie z rachunkowości, ekonomii, bankowości