Korekta Prac

profesjonalne pisanie prac magisterskichSerwis korekta prac pomoże rozwiązać Twoje problemy z pisaniem prac magisterskich lub licencjackich. Oferujemy różnego typu opracowania związane z poprawą prac.

Korekty prac magisterskich


Poprawa plagiatu

Serwis oferuje profesjonalną pomoc skracając czas potrzebny na poprawę pracy do maksymalnego minimum. Zgodnie z potrzebami i wymaganiami w poprawie prac magisterskich oraz prac licencjackich, wszystkie teksty opatrzone są rzetelnymi przypisami, są w pełni oryginalne i pisane wyłącznie na indywidualne zamówienie.

 1. Serwis jest własnością firmy Dorota Wrona, świadczącej usługi edukacyjne z różnych dziedzin nauki.
 2. Opracowania przygotowywane są jednorazowo z danej dziedziny i nie podlegają dalszej odsprzedaży.
  3. Opracowanie wykonane w ramach pomoc przy pisaniu prac można wykorzystać wyłącznie nie naruszając przepisów Art. 272 KK.
  4. Wszelkie materiały, jakie otrzymuje od nas zleceniodawca mają charakter informacyjny i stanowić mogą jedynie pomoc w przygotowaniu własnej pracy naukowej. Serwis nie tworzy prac magisterskich, licencjackich czy dyplomowych, jako dokument służący do przedstawienia go na uczelniach wyższych.
  5. Zleceniodawca składa zamówienie na pomoc w pisaniu prac, pisaniu pracy magisterskiej, pracy licencjackiej, wysyłając formularz bądź e-maila lub telefonicznie.
  6. Rozpoczęcie pomocy przy pomocy w pisaniu pracy poprzedza wpłata zaliczki na ustalony etap związany z pomocą w pisaniu prac.
  7. Szczegóły techniczne opracowania dotyczącego pomocy w pisaniu prac magisterskich, zleceniodawca otrzymuje wraz z ofertą.
  8. Materiały wysyłane są drogą elektroniczną (na indywidualne życzenie również wysyłam na płycie CD - za dodatkową opłatą).
  9. Zleceniodawca po otrzymaniu całości ma czas na ewentualne wyjaśnienia (związane z pomocą w pisaniu prac), drobne korekty, uwagi, które przysyła w formie pisemnej.
  10. Serwisowi przysługuje okres od 7 do 12 dni na dokonanie korekt.
  11. Za wszelkie zmiany wytycznych w pisaniu pracy nanoszone w trakcie realizowanego opracowania odpowiada zleceniodawca i ponosi ich koszty.
  12. Otrzymanie całości tekstu przez zleceniodawcę uważa się za moment zrealizowania zamówienia, bez prawnej możliwości wycofania się zamawiającego z pomocy przy pisaniu prac.
  13. Złożenie zamówienia pomocy w pisaniu prac jest równoznaczne z akceptacją ustaleń.
  14. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie opracowań naukowych w sposób naruszający przepisy prawa.
  15. Opracowanie autorstwa serwisu "Pisanie prac" nie może być wykorzystane lub przedstawione przez zleceniodawcę jako własna praca. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie opracowań związanych z pomocą w pisaniu prac.

Wszystkie materiały są przygotowywane jednorazowo, nie prowadzi się dalszej sprzedaży ani nie udostępniamy wcześniej wykonanych opracowań, związanych z pomocą w pisaniu prac. Wszystko po to, aby zapewnić jak największy komfort współpracy oraz zadowolenie z usługi w pomocy w pisaniu prac.

Każda oferta cenowa związana z pomocą w poprawie czy pisaniu prac magisterskiej, przygotowywana jest indywidualnie dla każdego zleceniodawcy w zależności od następujących czynników:
- tematu
- poziomu trudności (problematyki)
- dostępności materiałów
- ilości stron
- terminu realizacji

Wzory prac magisterskich do pobrania

Przykładowe tematy prac:

Wszystkie powyższe wzory prac magisterskich w formacie pdf mogą być rozpowszechniane.

Przygotowanie oferty pomocy w pisaniu prac jest bezpłatne i nie zobowiązuje do podjęcia współpracy z serwisem.

Polecamy również:

Profesjonalne pisanie prac magisterskich

Opracowanie własne do pobrania dotyczące pisania prac magisterskich

Prace magisterskie i inne opracowania naukowe

Serwisie oferuje profesjonalne i oryginalne opracowania naukowe służące jako pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z pracami pisemnymi jak: prace licencjackich, prace magisterskie, dyplomowe.

Otrzymane materiały należy traktować wyłącznie jako pomoc w pisaniu własnej pracy.

Nasze materiały pomocne w pisaniu pracy magisterskiej:

Dorota Wrona
Chopina 5/8, 20-023 Lublin

tel. 81 534 73 55,
tel. kom. 0 696 077 619
e-mail: dorotawrona@interia.eu

NIP: 712-165-56-95, Regon: 430708329

Profesjonalna pomoc w pisaniu prac licencjackich i magisterskich - Kontakt


Pisanie prac © 2012 Dorota Wrona prace magisterskie, prace licencjackie z rachunkowości, ekonomii, bankowości